הפקת אופנה והום סטיילינג

הפקת אופנה והום סטיילינג

את יעל להב, שהיא היום מאפרת מוכשרת, אני מכירה כבר שנים ולא דרך היכרות עסקית, אלא בזכות זה שיעל, היא אחות של הדס- חברה טובה מאוד שלי כבר שנים. ולכן כשיעל הציעה לי שיתוף פעולה המשלב הפקת אופנה לכלות והום סטיילינג שמחתי מאוד ; גם הפקה המשלבת את שתי אהבותיי הגדולות – עיצוב בתים ואופנה, וגם אפשרות לחשיפה בפני קהל מעט אחר, שלא נחשף אליי בדרך כלל והוא קהל של נשים צעירות לקראת חתונתן.

מה הקשר בין הפקת אופנה לכלות ובין הום סטיילינג? למעשה, רצינו ליצור סיפור של כלה לא טיפוסית, שעושה כל מיני פעולות יומיומיות בבית שלה כמו לנקות, לבשל, לאפות וכו' וכל זאת כשהיא לובשת את שמלת הכלה שלה. משהו שונה, אחר לגמרי שלא רואים כל יום באווירת רטרו קסומה ומיוחדת.

ביחד עם יעל שהייתה המאפרת ולמעשה הפיקה את כל יום הצילום הזה, השתתפו עוד אנשים מוכשרים, כל אחד במקצוע שלו; קרן בן-ציון המוכשרת צילמה, בת-אל כנפו היתה הסטייליסטית, אלינור רבי מעצבת שמלות הכלה המוכשרת, כרמל חבושה מעצב השיער וקרן וולף על התכשיטים. הדוגמנית המקסימה והחדשה בדרכה היא קתרין רבינוביץ שדיגמנה ועשתה עבודה מצויינת.

מה שעוד יותר היה כיף לגלות, הוא שהבלוג של "כלות אורבניות" שהוא בין הבלוגים היפים שאני ראיתי בארץ, פירסמו את ההפקה ופירגנו לכולנו. אז תודה רבה "כלות אורבניות"! אתם מוזמנים לראות את הכתבה והתמונות שבבלוג שלהן כאן.

ואם אתם ממש לא יכולים להתאפק…הנה התמונות מיום הצילומים:


6

4

5

1

2

3

 

גם גוצ'י השתתף בצילומים והיה דוגמן למופת(:

היה לי מאוד כיף בצילומים, זכיתי להכיר אנשים מוכשרים, ואני בהחלט ממליצה בחום על כל אחד ואחד מהם.

חותמת שקופה לבלוג

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>